Dny otevřených dveří za současné epidemiologické situace a omezeného provozu středních škol nebylo možné uskutečnit. Rovněž prozatím nelze domluvit individuální návštěvu s prohlídkou školy. Aktuální informace sledujte na našich webových stránkách. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Na on-line prohlídku naší školy se můžete vydat zde. Další informace zjistíte také na https://www.vybiramstredni.cz/vystavovatele/.

Pro další informace se na nás můžete obracet telefonicky nebo e-mailem.

Pokud máte zájem o zaslání informace o termínu dne otevřených dveří, vyplňte tento kontaktní formulář. Jakmile nám epidemiologická situace dovolí den otevřených dveří uspořádat, zašleme Vám tuto informaci na Vámi uvedený e-mail.

Program:

• během první části zájemci dostanou v učebně informace o možnostech studia na naší škole,
  • po skončení úvodní části bude následovat prohlídka školy v délce přibližně 60 minut, během které:
    • se seznámíte s vybavením a prostředím školy,
    • pohovoříte si s našimi žáky a učiteli,
    • zhlédnete práce současných žáků,
  • délka obou částí dne otevřených dveří je minimálně 90 minut,
  • zájemci se mohou zúčastnit podle zájmu jenom jedné části.

Rádi přivítáme zájemce o studium, rodiče i absolventy školy.

Děkujeme všem zájemcům o studium na naší škole, kteří se přišli podívat na dny otevřených dveří v pátek 22. listopadu 2019, v sobotu 23. listopadu 2019 a v pátek 17. ledna 2020.

Pokud jste školu nestihli navštívit v žádném z termínů, je možné domluvit si individuální prohlídku telefonicky nebo e-mailem. Rádi vás naší školou provedeme a poskytneme vám všechny potřebné informace.