V měsíci září proběhly hned dvoje středoškolské hry, a to  v přespolním běhu a v atletice. Výběry naší školy skončily  na pěkném druhém místě. V přespolním běhu reprezentovali Radek Šabata, Michal Kos, Jakub Langr a Jiří Matějka.

Středoškolský pohár v atletice se po čase  konal opět  v Dobrušce na nově zrekonstruovaném stadionu. I letos byla naše škola pověřena pořadatelstvím, kterého se na výbornou zhostila třída T3C. Zároveň jsme měli zřízenou výpočtovou kancelář pro zpracování výsledků přímo na místě konání.

Počasí vyšlo excelentně, takže byly k vidění velmi pěkné sportovní výkony. Ani naši borci se neztratili a vybojovali celkově velmi pěkné 2. místo. Školní tým se podařilo na poslední chvíli doplnit o nové tváře. Výborné výsledky v běhu na 100 metrů zaběhli Filip Krivčík /11,7/ a Martinec /12,1/, patnáctistovku zaběhli Radek Šabata a Michal Kos kolem 4:55 minuty, čtyřstovku Kapucián za 58,8 sec a Matějka za 59,0, v dálce se zlepšil Kult na 540 cm, Šlitr skočil 530cm. Kuba Šabata vyhrál vrh koulí, když jako jediný překonal 11 metrů a dobře mu sekundoval Dan Nyškovský. Kvalitní body  přidal tradičně v dálce i výšce Filip Rieger.

Nejvíce ale potěšil výkon kluků ve štafetě na 4×200 metrů, kterou jsme vyhráli, přestože jsme ji doslova lepili na poslední chvíli, kvůli několika zraněním. Běželi Rieger, Martinec, Kolovratník a ve finiši všechny převálcoval Kapucián.

Reprezentovali: Krivčík, Martinec, Kolovratník, Kapucián, Čáp, Matějka, Šabata R., Kos, Langr, Kult, Šlitr, Rieger, Šabata J., Nyškovský.

Zpracování výsledků: Jakub Vladík, David Hübsch.

O celkově velmi dobré úrovni pořadatelské služby svědčí i pochvalné ohlasy od zástupce Českého atletického svazu, který byl osobně přítomen.