Posouvám se časem mých 11. školních prázdnin, ve kterém mně zastihla radostná zpráva o přijetí do rodiny ambasadorů tisku při společnosti FOMEI.

Výjimečnost je bezesporu i v tom, že mezi ambasadory skupiny Fototisk jsme se do oddělení Školy a instituce dostali jako první. Není to samo sebou a není to ani náhoda. Z jedné strany je za tím soustředěné úsilí o zdokonalení, cílevědomá práce, ale z druhé strany hlavně tým skvělých odborníků z FOMEI. Specializovaný tým ochotných lidí připravených poskytnout v prvé řadě „první pomoc“, hlavně v orientaci během prvních kroků. Jejich široká nabídka zařízení, příslušenství a služeb přesně zapadá do oblasti našeho oboru Aplikační software a multimédia.

Není divu, že je to pro mne velká čest, a proto bych se rád s kýmkoli podělil o tento čas radosti, dovršené letitou intenzivní spoluprací s hradeckou společností FOMEI.

Přečtěte si celý článek na webu FOMEI.

Firma FOMEI letos slaví 30 let od svého založení. S její historií se můžete seznámit v Královském podcastu.

Studio MtM slaví 10 let spolupráce s FOMEI. S ohlédnutím zpět je to kousek života, díl úsilí s podílem práce, avšak hlavně je to radost z tvořivé a nekonečné spolupráce.

Jaroslav Mužík