V oboru fotografie se studenti naší školy zúčastnili dvou soutěží. Fotoakademie 2006 a Fotosoutěž v rámci 4. olympiády dětí a mládeže. V první soutěži se nejlépe umístnil Tomáš Pohanka. Ze 320 prací se svým snímkem Naděje obsadil 6. místo. Na předním místě uspěl i snímek Martina Tomeše Nad Krušnýma horama. V další fotosoutěži zaměřené na sportovní tematiku nás reprezentovali Lukáš Rykr a Jan Kejval. Oba suverénně vyhráli okresní a krajské kolo. Koncem června týden fotografovali sportovce na 4. olympiádě dětí a mládeže.

I ve zpracování videa naši studenti přinesli ze soutěží několik medailí. V rámci mezinárodní soutěže dva snímky postoupily do evropského kola. Jednalo se o snímek Jiřího Klemence a Jakuba Rotha. Druhý natočil Patrik Matejsek s Martinem Smolou a Janem Kejvalem. Další soutěž s názvem Video-expert vyhrál Patrik Matejsek s šotem Asi fax. Všem zúčastněným studentům děkuji za vzornou reprezentaci školy.