…ano, je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Pohybujeme se dál a dál, míříme stále výš a výš!

Nikdy předtím jsem si nemyslel, že to půjde tak rychle – od miniformátu A2 v roce 2016 přes tiskový formát A1 ve vánočním čase roku 2019 k dnešní velkoformátové tiskárně do formátu A0.

Vyrostli jsme o 20 palců! Sice jen do šířky, ale pro naše multimediální studio MtM je to velký skok! Když jsme před 1,5 rokem instalovali tiskárnu EPSON SC-P6000, poskočili jsme tenkrát ze 17“ na 24“.  Nyní je to přímo neuvěřitelný, téměř dvojnásobný skok na rovných 44“, …a to je bomba!!!

17. srpna 2021 jsme s techniky společnosti FOMEI, panem Josefem Duchoslavem, Danielem Paukem a Jakubem Seidlem, asistovali instalaci tiskárny EPSON SureColor P9500. Během srpna se s ní budu ještě seznamovat, abych se ji naučil správně zapínat a vypínat 🙂 , ale pak už se budu jen těšit na září, začátek dalšího školního roku, že ji představím svým studentům z oboru Aplikační software a multimédia.

Tato „kosmická záležitost“ je v pořadí naše desátá tiskárna od hradecké firmy FOMEI, což je přímo symbolická událost vzhledem k naší desetileté spolupráci. Společnost FOMEI představila tuto novinku produkce firmy EPSON na podzimní akci FOMEITOP 2020 v rámci technologických novinek a trendů.

Rychlost technologického pokroku a dopadu změn na nutné proměny zázemí našeho multimediálního studia se v rámci času dějí až neuvěřitelně rychle. Společnost FOMEI je nám vzorem, rádcem a neskutečně vstřícným partnerem. Prezentace jejích novinek mě neustále nasycuje, ale možná někteří pochybují, jestli to lze všechno sledovat a vstřebávat. Musím však čtenáře a všechny, kteří nás sledují a fandí nám, ubezpečit, že v podání odborníků FOMEI je podávaný obsah zcela lehce stravitelný, přestože na druhou stranu dosti „hustý a výživný“ 🙂

Je tedy pochopitelné, že z uvedených důvodů veškeré technologické novinky, a obzvlášť takovéto kosmické záležitosti, které prezentují špičkoví odborníci z FOMEI, nelze odmítnout, neboť jak roste FOMEI, tak naše multimediální studio roste s ní.

Mimoto zázraky se dějí! Úpravou časoprostoru se vše urychluje a přibližuje. A pokud byste tomu nevěřili nebo jen trochu o tom pochybovali, přijďte se podívat! Rozptýlíme vaše pochybnosti, neboť současnost se u nás stává minulostíbudoucnost je SPŠel.it.

Děkuji za Váš zájem, děkuji za Vaši pozornost, děkuji za Vaši přízeň.

Ze studia MtM zdraví a pozdravuje Jaroslav Mužík, učitel odborných předmětů na SPŠel.it Dobruška