Stejně jako v minulých letech jsme se zúčastnili Cocept2 ligy v halovém veslování, kterou pořádá Slovenská asociace halového veslování. Obsadili jsme obě kategorie, mladší a starší ročníky chlapců střední školy. Výběr starších studentů pod názvem Ergoelit34 nepoznal hořkost porážky a zvítězil ve všech šesti kolech. Se značným náskokem vyhrál svoji kategorii. Tým mladších studentů pod názvem Ergoelit12 přišel v posledním kole o druhé místo a celkově skončil na krásném třetím místě.

Reprezentovali:

Ergoelit34: Václav Sháněl, Martin Arnošt, Adam Jindra, Adam Jablonský, Tomáš Thér, Dominik Jarkovský

Ergoelit12: Vojtěch Baše, Vojtěch Smetana, Tomáš Moravec, Tomáš Hynek, Filip Rieger

Zpestřením byla letos kategorie jednotlivců, kde obsadil celkově první místo Václav Sháněl ve starších studentech a Adam Jindra byl celkově druhý.

Velké poděkování patří Vaškovi Shánělovi, který byl po celou dobu studia na naší škole tahounem týmu v ergoveslování, ale reprezentoval i v atletických soutěžích ve vrhu koulí. V obou disciplínách drží rekord školy. Na slavnostním předávání maturitních vysvědčení byl vyhlášen Sportovcem roku. Gratulujeme.